Doktoranci i Studenci

WAŻNA INFORMACJA

Zmiana terminu: IV Konferencja Naukowa Doktorantów i Kół Naukowych

pt: „Wyzwania dla bezpieczeństwa”

W trosce o bezpieczeństwo uczestników i nas wszystkich podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Konferencji Mały NATCON.

Zostanie zorganizowana w formie kontaktowej, gdy tylko będzie taka możliwość.

 Mamy nadzieję, że obecna sytuacja szybko się ustabilizuje, a podjęta przez nas decyzja spotka się ze zrozumieniem uczestników.

 

Pytania i odpowiedzi

Uczestnicy, którzy zgłosili swoje referaty

Osoby, które dotychczas przesłały referaty i uzyskają pozytywna recenzję zostaną opublikowane w czasopismach naukowych. Będziemy kontaktować się z uczestnikami drogą mailową.

Opłaty za udział w Konferencji NATCON 2021

Wpłaty na Konferencję będą zwrócone uczestnikom, które zrezygnują z uczestnictwa w Konferencji.

Partnerzy i sponsorzy

Liczymy na to, że zmiana terminu nie wpłynie na nasze relacje i partnerskie ustalenia. Już pracujemy nad koncepcją i organizacją Konferencji w kwietniu następnego roku. Założenia i cele nadal pozostaną te same. Pozostańmy w kontakcie, żeby ustalić szczegóły dalszej współpracy, przy organizacji NATCON 2021.

Zachęcamy do obserwowania profilu wydarzenia na facebooku, gdzie zamieszczamy wszystkie aktualne informacje: https://www.facebook.com/natconference/

 

IV Konferencja Naukowa Doktorantów i Kół Naukowych

pt: „Wyzwania dla bezpieczeństwa”

 

Zostanie zorganizowana w formie kontaktowej, gdy tylko będzie taka możliwość.

 

Od wielu lat Międzynarodowa Konferencja Naukowo – Techniczna NATCON „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa” jest miejscem, gdzie przedstawiciele przemysłu, instytucji naukowych i użytkownicy technologii morskich tworzą wspólną platformę porozumienia, dialogu i współpracy.

Z inicjatywy Organizatorów od 2014 roku, wydarzeniem towarzyszącym Konferencji NATCON stała się Konferencja Doktorantów i Kół Naukowych „Wyzwania dla bezpieczeństwa” – tzw. "Mały NATCON". Jej celem jest danie młodym ludziom możliwości na znalezienie miejsca dla swoich pasji, zainteresowań i poglądów w środowisku związanym z obronnością i bezpieczeństwem.

Konferencja Doktorantów i Kół Naukowych, choć wspierana przez sygnatariuszy porozumienia dotyczącego organizacji Międzynarodowej Konferencji NATCON, OBR Centrum Techniki Morskiej S.A., Akademię Marynarki Wojennej oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., to w całości tworzona jest przez Doktorantów i Studentów. Jej głównymi organizatorami są Prezydium Samorządu Doktorantów, Koło Naukowe Bezpieczeństwa Morskiego działające na Wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej.

IV edycja Konferencji, zostanie zorganizowana w formie kontaktowej, gdy tylko będzie taka możliwość. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia strony internetowej. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że wkrótce będzie możliwość wzięcia czynnego udziału i stania się częścią tej inicjatywy.

Głównymi nurtami tematycznymi IV Konferencji Naukowej Doktorantów i Kół Naukowych „Wyzwania dla bezpieczeństwa” będą:

  1. Bezpieczeństwo morskie: Bezpieczeństwo morskiej infrastruktury krytycznej, Siły morskie współ